Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
تهویه کوهساران
مدیر عامل : محل درج نام مدیر

درباره ما

شرکت تهویه کوهساران با پیشینه ای قریب به 20 سال در طراحی و اجرای پروژه های تاسیساتی و ساختمانی دارای تائیدیه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سازمان جهانی LEED آمریکا است و تاکنون پروژه هایی بسیاری را در سطح کشور اعم از خصوصی و دولتی اجرا نموده است. حوزه فعالیت این شرکت در کلیه امور مرتبط با تهویه وتبرید، تصفیه آب و فاضلاب است. بخش بازرگانی این شرکت دارای نمایندگی از تعدادی از تولیدکنندگان اروپایی و آسیایی است.

استراتژی این شرکت ارتقاء دانش فنی و حفظ محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژی است.
این شرکت دارای نمایندگی فروش محصولات THERMAX در زمینه های تولید چیلرهای ایزورپشن شعله مستقیم و Multi Energy Absorption Chiller بوده و نیز نماینده انحصاری فروش محصولات VICOT درخصوص تولیدات انواع چیلرهای تراکمی، داکتد اسپیلت، فن کویل، روف تاپ پکیج و... می باشد.
شرکت تهویه کوهساران اولین وارد کننده و اجرا کننده کانال های پیش عایق شده از نوع PIR و PHENOLIC می باشد. اجرای بیش از 800000 متر مربع از کانال های فوق موجب کسب تجربیات فراوان و داشتن پشتوانه قوی در اجرای صحیح کار و بکارگیری پرسنل اجرایی متخصص و متعهد گردیده است. تقاضای گسترده جهت حفظ انرژی توسط جامعه مهندسی مارا بر آن داشت که نسبت به عرضه عایقهای حرارتی و برودتی و صوتی الاستومریک (flex) با نام Durkflex و Durkblex که دارای استانداردهای جهانی از جمله FM می باشد اقدام نمائیم.
محصولات دیگر شرکت در زمینه انرژی طراحی و ساخت سیستم های ذخیره سازی ســــــرما (ICE BANK)، سیستم های اندازه گیری انرژی Energy Meter ، سیستم های بازیافت حرارت و برودت Heat Recovery، سیستم های تهویه مطبوع و نهایتاً سیستم های تولید همزمان انرژی، حرارت و برودت C.C.H.P. می باشد.


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر محل درج نام مدیر
نام رابط شرکت محل درج نام رابط
سال تاسیس 1385
تعداد شعب داخل کشور 5
وب سایت http://www.koohsaran.com/

عنوان بلوک شخصی

هر متنی دوست داشتید همراه با عکس و لینک می توانید در این بلوک قرار دهید.
مثل شماره تماس
یا لینک به صفحه خودتان در شبکه های اجتماعی

021123456789